P: Náhradní díly za extranízké ceny + závodní doplnky a díly

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.mazda-forum.cz' title='Mazda, Forum, Club'>Mazda Forum</a>
Odpovědět
beky
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08. lis 2011 11:51:28

P: Náhradní díly za extranízké ceny + závodní doplnky a díly

Příspěvek od beky »

Nabízím náhradní díly na většinu v EU dostupných vozů.

Mám zastoupení většího množství firem figurujících na CZ trhu s náhradními díly, kde velké množství mám skladem a pokud skladem nejní tak je druhý den o 6:00 k vyzvednutí nebo odeslání.

Ceny jsou u mne na dotaz, přičemž pokud někde najdete levněji než nabízím, klidně odpovezte kdo to nabídla a za kolik a pokusím se jít s cenou pod tutonabídku ( v 90% případu to zvládám ).

Seženete u nás :
1) Sériové díly
Spojky ( sety, jednotlivé díly ), válečky ( Luk, NPR, NSK, NKK, Exedy, Valeo atd.. )
Rozvody, drážkované a klínové řemeny ( Bosch, Dayco, Contitech, Mitsuboshi atd.. )
Vodní pumpy, chladiče termostaty ( GMB, wahler, nipparts atd.. )
Podvozkové díly - čepy, ramena, tyče řízení, silentbloky, ložiska kol ( Yamato, 555, Febi, CTR atd.. )
Těsnění - jak jednotlivé kousky tak celé sady na motory, tesnení pod hlavy, pod olejové vany ( silikon i korkové ) ( AJUSA, Elring , Goetze )
Brzdy - destičky, kotouče , bubny, třmeny, repas sady, písty, válečky, hadice ( ATE, Brembo, Ferodo, lucas ...)
Písty, pístní kroužky, šály, šrouby do hlav ( ACL, NPR, Ajusa, cometic )
Filtry olejové, vzduchové, palivové ( Union Japan, Bosch, Champion, atd.. )
Výfuky
produkty KN za bezkonkurenční ceny v CR( filtry, kity )
kompletní sortiment NGK
Svíčky, kabely ke svíčkám, části rozdelovačů a zapalovací moduly

2) Perforrmance produkty ( individuální dovoz )
Turbodmychadla garett
programovatelné ECU Haltech, Vi-PEC
Panceřové brzdové hadice
Intercoolery
Polyurethanové silentbloky
Budíky VDO, Prosport
Silikonové hadice v metráži
Sportovní Výfuky

Jakékoliv poptávky je možno posílat na SZ zde, mail jan.becicka@autobeky.cz, nebo telefonicky na 728 338 567.
Odpovědi, nabídky na případané dotazy směrujte prosím na mail - a foru moc často nejsem, pokud to hodne spěchá, radši rovnou volejte.

Odpovědět