Prodám Rx-8

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.mazda-forum.cz' title='Mazda, Forum, Club'>Mazda Forum</a>
Odpovědět
Milhaus
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. lis 2011 6:35:00

Prodám Rx-8

Příspěvek od Milhaus »

Zdravím,

ač velice nerad se vzdávám tohoto auta, jsem nucen ho prodat z důvodů přestěhování! Nemám v blízké budoucnosti auto kde uskladnit a jak sami uznáte, žádnému autu není v zimě, venku dobře.

Jedná se o Mazdu Rx-8 Renesis, vyrobenou koncem roku 2004 s výkonem 141 kw. Jedná se tudíž o slabší verzi této japonské krásky. Vozidlo je v plné výbavě (nejsem si jist střešním okýnkem).

Motor: obsah: 1308 cm
výkon: 141kw (192k)
typ: Wankel


Výbava: 4 x dveře, 8 x airbag, ABS, alarm, automatická klimatizace, autorádio, CD měnič, CD přehrávač, dálkově ovládané centrální zamykání, dělená zadní sedadla, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, el. seřiditelná sedadla, ESP, imobilizér, kožené potahy, litá kola, manuální převodovka, multifunkční volant, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, plní EURO 3, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), senzor stěračů, sportovní podvozek, sportovní sedadla, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, výškově nastavitelná sedadla,



Historie: Vůz má v 65 tisích měněný motor. Na novém motoru najeto 25 tisíc. Vůz nebyl používán v zimě, garážovaný.
Auto je udržováno, jsem nekuřák. Pouze autorizovaný servis. Měněny nové svíčky, nová technická. Týden nová
baterie. Naposledy servisováno 15.11.2011. Vše OK. Jsem druhý majitel. Historie servisu doložitelná. Na voze jsou
původní kola.



Cena: Vzhledem k novému motoru 200 - 220 tisíc. Možná výměna. Při rychlém jednání sleva.


Fotky vzhledem k jejich velikosti zašlu zájemcům na email.

Kontakt: Tmowe@centrum.cz

Odpovědět